showcase--mobile

Jak UGO OČISTNÝ PŮST probíhá?

UGO Očistný půst probíhá devět dnů, během kterých se dodržuje doporučený jídelníček. Je to dost dlouhá doba na to, aby si vaše tělo mohlo odpočinout od zatěžujícího jídla a nastartovat tak regeneraci celého těla.

 

Program začíná třemi Čistými dny, kdy dle doporučení v našem Průvodci konzumujete lehkou čistou stravu. Poté následují tři dny na štávách, které jsou obsahem balíčku UGO očistný půst. Program zakončují opět tři Čisté dny.

 

Během tří dnů mezi obdobími Čistých dnů nejíte žádné pevné jídlo a konzumujete pouze zeleninové a ovocné drinky vyvinuté nutričními specialisty speciálně pro tento program. Kromě nich můžete pít vodu, bylinné čaje nebo čaj LEROS Lymfa očista, který program obsahuje. Tento čaj přispívá k pročištění lymfatického systému. Působí diureticky, pomáhá zbavit se nadbytečné vody v těle a tím podporuje zvýšený odvod toxinů a buněčného odpadu z buněk a těla.

images\jak-ugo-ocistny-pust-pomaha\7fbbca0a10c8af7da6aaffef351c4bf1.png

Po celých devět dnů programu dodržujete princip přerušovaného půstu (intermittent fasting), kdy je rozestup mezi posledním a prvním jídlem/drinkem minimálně 12 a optimálně však až 16 hodin. Střídají se tak dvě fáze: čas, kdy jíte a pijete drinky s obdobím, kdy se úplně postíte. První jídlo nebo šťávu si dát například v 10.00 a poslední mezi 18.00 a 20.00. Můžete však začít jíst i dříve a uzpůsobit tou tak čas, kdy jíst přestanete. Tento režim můžete dodržovat i po ukončení UGO Očistného půstu.

images/ugo-ocista/jak-probiha/UOP_PODZIM 2023_ilustrace (1).png

V rámci Čistých dnů se můžete inspirovat recepty z kuchařky Restart jídelníčku: jednou provždy!

 

RJ3 titulka s sipkami a popisky 1000px 1 461x527

 

restartjidelnicek.cz

UGO očistný půst Co UGO očistný půst obsahuje